Range of Motion

Specifikace lekcí

Těhotenská terapie

Těhotenská fyzioterapie

Těhotenství je fyziologický děj, jehož krásné období může prožívat každá žena. Je tak nezbytné, aby každá budoucí maminka byla obeznámena, co dělat v případě:
- Tvrdnutí bříška
- Pocitu tahu bříška
- Bolestivosti v oblasti beder, symfýzy, kostrče, SI skloubení...
- Poruchy funkce pánevního dna

Těhotenské cvičení

Těhotenské cvičení

Pohyb v období těhotenství je nedílnou součástí života. Jak se cítit dobře s rostoucím bříškem a udržet si kondici? Nabízíme Vám skupinové těhotenské cvičení, které je uzpůsobeno k 2. nebo 3. trimestru. Cvičení je pro 4 maminky, to nám umožňuje stále osobní přístup a zajistit tak dostatečnou péči. Samozřejmě je zde možnost i domluvy na individuální lekci.

baby, mother, infant-821625.jpg

Fyzioterapie po porodu

Fyzioterapie po porodu přispívá k rychlejší rekonvalescencí organismu. Mohu Vám tak pomoci s terapii jizvy po císařském řezu, poporodní diastázou, disfunkcí pánevního dna a nabýt opět funkčního optima.

Stabilizace středu těla 04

Fyzioterapie

Fyzioterapie je obor zdravotnické činnosti zaměřený na diagnostiku a terapii funkčních poruch pohybového systému člověka. Svými specifickými prostředky zasahuje tam, kde pohyb a ostatní fyzické funkce jsou ohroženy procesem stárnutí, zraněním, nemocí nebo vrozenou vadou.

Spirální stabilizace páteře

Spirální stabilizace páteře

SM systém je metoda cvičení, vyvinutá českým lékařem MUDr. Richardem Smíškem, při které dochází k aktivaci spirálních svalových řetězců. Jedná se o preventivní, kondiční a regenerační formu cvičení, jenž využívá odporů elastických lan.

Workshop: klik, shyb, dřep 19

Vyšetření podoskopem

Moderní vyšetření diagnostickým přístrojem umožňuje rychlé posouzení stavby pacientových nohou za pomoci metody zrcadlového zobrazení a polarizovaného světla. Umožňuje správné posouzení tvaru plosky nohy dětí, dospívajících i dospělých a poskytuje tak mnoho užitečných informací nezbytných v rámci prevence zatížení nohou při fyzické aktivitě. Bolí vás záda? Vysvětlení můžete nalézt i zde!

Tejpování a Baňkování 2

Baňkování + Tejpování

Jedná se o aplikaci elastické pásky pro podporu a stabilitu kloubů, vazů a svalů bez omezení rozsahu pohybu. Kinesiotaping tak napomáhá ke snížení bolesti, zmírnění zánětů, podporuje fyziologickou funkci svalů, obnovuje tok krve a lymfy, mění patologické napětí jizev apod.​

Gymnastické posilování

Street workout

Workout nebo-li také kalisthenika je cvičení s vlastní tělesnou váhou. Využívat budeme převážně konstrukce venkovních hřišť nebo v případě nepříznivého počasí, hrazdy, gymnastické kruhy apod. u nás v tělocvičně. Výsledkem tohoto silového tréninku je rozvoj flexibility a koordinace.

Kondiční příprava

Funkční trénink

Vaše cíle mohou mít nejrůznější podoby. Náš funkční trénink se zabývá komplexním cvičením pro zlepšení mobility Vašeho těla, odstranění chronických bolestí i zvýšení maximálního výkonu. To vše za pomoci vlastní váhy či přidané zátěže jako je např. kettlebell, závěsný systém či boxovací pytel.