Range of Motion

FAQ

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Nenašli jste co Vás zajímá? Napište nám…

Ano, může nám to dopomoci ke vhodnému vytvoření Vašeho cvičebního plánu/ fyzioterapie/ tejpování/ baňkování a docílit tak daného účinku.

Vždy je vhodné, aby Vám terapii odsouhlasil Váš gynekolog a docházely na terapii se souhlasným doporučením Vašeho ošetřujícího lékaře.

U nás na věku a Vaší momentální fyzické kondici nezáleží. Cvičíme pro radost a vše se u nás naučíte. Díky individuálnímu přístupu jsme schopni sestavit plán cvičení jak pro začátečníky, tak i pro profesionální sportovce. 

Zaleží, na jaké lekce u nás chodíte. Některé cvičení na sebe navazují a je vždy vhodné se domluvit přímo s daným lektorem.

Nejčastěji kladená otázka, na kterou si můžete odpovědět sami. Záleží totiž na Vaši poctivosti, cílevědomosti a chutí se hýbat.

Určitě ne. Vakuoterapii by se měly vyhnout všichni, kteří jsou nemocní nebo mají v těle jakýkoli zánět. Dále lidé, kteří mají problémy se srdcem, mají špatné ledviny, játra nebo neléčený vysoký krevní tlak. Samozřejmostí je nepřikládat baňky těhotným ženám. Vyplývá z toho, že na baňkování může přijít pouze zdravá osoba, protože i ,,obyčejný,, opar může být problém…